Het team van KC Wondersteboven

Directie

 
Shaula de Jong
sdjong@scoh.nl

Directeur
   
   

Team Peuterschool

   
Chaimae el Bahraoui
cebahraoui@scoh.nl

oudercoördinator
   
Preeia Jitan-Rai
pjitanrai@scoh.nl
   
Cynthia van 't Woudt
cvwoudt@scoh.nl
 

Team Onderwijs

Groep 1/2 a

 
Yvonne van Beek 
yvbeek@scoh.nl
   
Rosita Hoffmann
rhoffmann@scoh.nl

onderwijsondersteuner
   

Groep 1/2 b

 
Domenique van Veen
dvveen@scoh.nl
   
Rosita Hoffmann
rhoffmann@scoh.nl

onderwijsondersteuner
   

1c

 
Marlies van Beek
mvbeek@scoh.nl
   

Groep 3

 
Mieke Snijder 
msnijder@scoh.nl

bouwcoördinator onderbouw
   
Sanne Snijders
ssnijders@scoh.nl

Levelwerkklas
   

Groep 4

 
Jaana Syrja 
jsyrja@scoh.nl
   
Sandra van der Ster 
svdster@scoh.nl
   

Groep 5

 
Cecilia Hennissen
chennissen@scoh.nl
   

Groep 6

 
Max Nijhuis
​mnijhuis@scoh.nl
   
Romy de Bil
rdbil@scoh.nl
   

Groep 7

 
Kelly de Koning
kdkoning@scoh.nl
   
Jur Timmerman
jtimmerman@scoh.nl
   

Groep 8

 
Nienke van Noord 
nvnoord@scoh.nl
   
Nouchka Oenema
noenema@scoh.nl
   

ICT en Techniek

 
Erwin van Koppen 
evkoppen@scoh.nl

ICT Coördinator
ICT en Technieklessen
   

Ondersteuning

Intern begeleider

Charlotte Kop 
ckop@scoh.nl
   
Sanne Snijders
ssnijders@scoh.nl

Levelwerkklas
   

Remedial teacher

Loes Guldenaar 
lguldenaar@scoh.nl
   

Administratie

Ada Hoenderdos 
ahoenderdos@scoh.nl
   

Conciërge

 

Gordana Bakic
gbakic@scoh.nl
 

   

Schoolmaatschappelijk werk

Iris Ploum
i.ploum@smw-basisschool.nl
   

Team Buitenschoolse opvang   

kcwondersteboven@2samen.nl
o.l.v. Patricia Verhulst
   

Team Tussenschoolse opvang 

ouders en team
 
 
 
 
Cookie instellingen